Vakantie betekende de voorbije dagen:
– Het huis aan een grondige schoonmaakbeurt onderwerpen en hondenhaarvrij maken– Idem dito voor de mailbox (nou ja, dat van dat hondenhaar even buiten beschouwing gelaten…)
– M’n kennis van volstrekt nutteloze tv-weetjes bijschaven. Zo is de voorraad Vlaamse belspelpresentatrices en –presentatoren blijkbaar uitgeput, want VT4 of Kanaal2 (sla me dood, ik ben vergeten welke zender) pakt nu uit met een Nederlandse jongen.
– En soms ook wel: leuke namiddagtelevisie ontdekken, zoals op Eén: Ballykissangel, een Ierse dramareeks, die soms ook lichtelijk komisch uit de hoek komt. De kleuren zijn zo flets dat dit meer een pril jaren tachtig product lijkt, maar Bassykissangel werd wel degelijk tussen 1996 en 2001 gedraaid. Mocht je het voorrecht hebben om tijdens de week in de namiddag voor de buis te hangen: zeker eens kijken!
0 reacties op “Vakantieverslag”