Een geslaagd recept, een opdracht die me bijgebleven is of gewoon een leuk plaatje,.. Kleine hoogtepunten, een minder dagje,… Op zondagavond overloop ik de week nog eens en zet de foto’s op een rijtje.
In drukke tijden hebben goede voornemens de neiging heel snel te sneuvelen. Zeker als het over eten gaat. Gelukkig heb ik tussen de kwalijke gewoontes door (liters Cola Light op stip, nog steeds, helaas), ook een paar goede verslavingen. Crackers met zelf gepimpte verse kaas is daar één van. De concrete uitwerking verschilt van de beschikbare tijd en de inhoud van de koelkast. Hier stortte ik een doosje kaas uit in een bord. Daar bovenop kwam dille, bieslook, roze peperbolletjes en wat zout. Daarna alles door elkaar roeren uiteraard. Maar dit presenteert wel prettig hé?
Een tijdje geleden interviewde ik in Amsterdam Sylvie Meis naar aanleiding van haar nieuwe collectie voor Hunkemöller. Die collectie ligt nu in de winkel, dus ging ook het item op antenne. De monteur vond het verwerken van onze beelden en het aangeleverde filmpje (dat in Londen geschoot werd) best een aangenaam werkje. Er bleven ook opvallend veel mannelijke collega’s hangen in de montagecel. Ik vraag me af waarom… Oordeel zelf!
In Antwerpen streek een creatief en internationaal gezelschap neer. Aanleiding was D.A.T.E., een fijn initiatief van This is Antwerp. De gasten mochten vijf dagen lang de stad ontdekken. Donderdag pikten we een deeltje van het vrij drukke programma mee. Ik ontmoette er onder meer Zsuzsanna Toth, managing director bij Freunde Von Freunden, één van m’n favoriete online magazines. En Nicole Franzen, een New Yorkse fotografe wiens Instagram-account absoluut de moeite is om te volgen. Verder ook de fietsgekke James Greig, Ebony, een Australische blogger, crafter en designer die in Tokyo woont en Jeroen Smeets, een Nederlander die de liefde volgde naar Kopenhagen en van daaruit verschillende projecten bestiert, waaronder The Jaunt.
Eerst liepen we binnen bij Collectif d’Anvers, het atelier van ontwerpster Natalie Van Lijsbettens. Ook boeiend was CTRL COPY, het zeefdrukatelier waar zowel professionals als studenten en amateurs zich kunnen uitleven. De gasten waren al gaan eten in hippe adresjes zoals Graanmarkt 13, maar die middag verorberden ze de typische maaltijd waar geen enkele toerist onderuit kan én mag: Belgische frietjes! Ondertussen gaf ik m’n ogen goed de kost, want het atelier hangt vol met opvallende t-shirts, posters en andere objecten.
0 reacties op “Sylvie Meis & zo (w45)”